Wiosenne stylizacje z kardiganem

Moda zmienia się w tempie bardzo dynamicznym. To sprawia, że styl ubioru, który był popularny rok temu, może być w bieżącym sezonie po prostu nieaktualny. W poniższym wpisie poznasz unikalne i przede wszystkim atrakcyjne pod kątem wizualnym wiosenne stylizacje z kardiganem, który charakteryzują się swoją wyjątkową ponadczasowością. Tego typu ubiór jest na czasie w każdym sezonie wiosennym, czemu zawdzięcza swoją dużą i ciągle rosnącą popularność.

Czytaj więcej


Jakie kolory swetrów będą modne w 2023 r.

Moda zmienia się w bardzo dynamicznym tempie. Śledzenie trendów jest dla wielu osób bardzo ważne. Jakie kolory swetrów będą modne w 2023 roku? Jest to bardzo często przewijające się pytanie, na które ciężko jest jednak udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Kierunek, w jakim podąża współczesny styl noszenia się nie jest sprecyzowany.

Czytaj więcej


Modne swetry na zimę 2022/2023

Jeżeli uwielbiasz czuć się komfortowo niezależnie od pory roku, a jednocześnie cenisz sobie modę i śledzisz aktualne trendy, to na pewno w Twojej zimowej garderobie nie brakuje ciepłych swetrów.

Czytaj więcej


Jak nosić sweter do spódnicy w sezonie jesień-zima

Gdy na dworze zaczyna się robić wietrznie, a temperatury spadają, to nie musisz chować swoich ulubionych kreacji do szafy – wystarczy, że odpowiednio je zestawisz.

Czytaj więcej


Swetry damskie 2022

Zależnie od konkretnego modelu, fasonu oraz materiału, z którego zostały wykonane, stanowią one absolutny must-have każdego sezonu. Swetry rozpinane, kardigany, oversize czy klasyczne golfy towarzyszą nam przez cały rok. W chłodniejsze dni z powodzeniem zastąpią płaszcz, a podczas mniej formalnych wyjść bardzo chętnie wybierane są zamiast żakietu.

Czytaj więcej